ŽENY

2012 

útoky

místo datum umístění
Hradec (OPH) 8.5. 6.místo
Ves Touškov (OPH) 26.5. 3.místo
Krchleby (OPH) 12.5 1.místo
Nové Sedliště (OPH) 9.6. 6.místo
Honezovice (OPH) 16.6. 3.místo
Všekary (OPH) 23.6. 1. a 2. místo
Štítary (OPH) 30.6. 4.místo
Lisov (OPH) 5.7. 4.místo
Horní Kamenice (OPH) 6.7. 3.místo
Staňkov  7.7. 2.místo
Poděvousy (ZČHL) 14.-15.7. 2.místo
Dolní Kamenice 20.7. 1.místo
Kvíčovice 4.8. 3.místo
Kostelec (OPH) 11.8. 2. a 4. místo
Neuměř (OPH) 18.8. 4.místo
Horšovský týn 28.8. poslední
Březí   1.místo
Chlumčany 13.10 poslední    
 



2013 

útoky

místo datum  umístění
Hradec (OPH) 8.5. 3.místo
Touškov Ves (OPH) 21.5. 6.místo
Krchleby (OPH) 27.7. 4.místo
Nové Sedliště (OPH) 8.6. 1.místo
Honezovice (OPH) 15.6. 2.místo
Tachov 15.6. 2.místo
Všekary (OPH) 22.6. 2.místo
Štítary (OPH) 29.6. 1.místo
Lisov (OPH) 5.7. 1.místo
Horní Kamenice (OPH) 6.7. 1.místo
Staňkov 8.9. 2.místo
Kostelec (OPH) 10.8. 5.místo
Neuměř (OPH) 17.8. 1.místo
Horšovský týn 28.9. 1.místo
Chlumčany  28.10. 5.místo
Domažlice - 100m 27.7. 2.,7.,10.místo
Buková 20.7. 1.místo
Čelákovy   1.místo
Lochousice 14.9. 1.místo
Stříbro 24.8. 2.místo
 

2014

Jablonec nad Nisou 4.5.

disciplína jméno čas umístění
100m překážek Dominika Mereššová 19,60 31.místo
100m překážek Aneta Píchová 19,69 37.místo
100m překážek Karolína Podlipská 20,71 59.místo
100m překážek simona Svozilá 21,25  
100m překážek Denisa Vlčková 22,35  
100m překážek Stella Vaicenbacherová 26,70  
100m překážek Magdalena Kašová 26,90  
disciplína jména čas umístění
štafeta 4x100m   Domča, Karol, Anet, Denis 73,39 8.místo

    Memoriál Vendulky Fránové 3.5

disciplína jména čas umístění
100m překážek Dominika Mereššová 19,89 2. a 1.místo
100m překážek Karolína Podlipská 20,39 3.místo
100m překážek Aneta Píchová 22,32  
100m překážek Simona Svozilová 22,86  
100m překážek Denisa Vlčková 20,74  
100m překážek Lenka Vaňková 21,15  
100m překážek Stella Vaicenbacherová 24,30  
100m překážek Magdalena Kašová 24,57  

   
Okres žen 17.5.      
            

disciplína jména čas umístění
Štafeta 4x100m Karol, Lenka, Anet, Denis 69,96 2.místo
útok   28,71 3.místo

Kraj dorostu 31.5.

disciplína jména čas umístění
100m překážek Aneta Píchová 19,20 1.místo
100m překážek Karolína Podlipská 19,55 3.místo
100m překážek Dominika Mereššová 19,75 5.místo
100m překážek Denisa Vlčková 20,68  
100m překážek Lenka Vaňková 20,85  
100m překážek Simona Svozilová 22,23  
100m překážek Magdalena Kašová 23,45  
Štafeta 4x100m Karol, Domča, Anet, Denisa 69,28 2.místo
útok   36,59 1.místo

 

Domažlické překážky

 
disciplína jméno čas umístění
100m překážek Aneta Píchová 19,71 2.místo
100m překážek Karolína Podlipská 20,04 4.místo


Útoky

Datum Místo konaní Umístění  Čas
8.5. Hradec (OPH) 4.místo 19,22
24.5. Ves Touškov (OPH) 1.místo 18,80
7.6. Nové Sedliště (OPH) 2.místo 17,91
14.6. Honezovice (OPH) 1.místo 17,89
21.6 Štítary (OPH) 3.místo 20,92
5.7. Lisov (OPH) 2.místo 19,53
6.7. Uherce (ZČHL) 15.místo NP
12.7. Všekary (OPH) 2.místo 18,17
19.7. Krchleby (OPH) 2.místo 18,63
26.7. Horní Kamenice 1.místo 19,27
2.8. Strýčkovice (OPH) 2.místo 17,43
10.8. Kostelec (OPH) 2.místo 18,54
23.8. Stříbro (OPH) 3.místo 18,23
31.8 Staňkov 1.místo 18,56
6.9. Únětice (ZČHL) 3.místo 18,70
4.10. Horšovský týn 1.místo 29,38
11.10 Chlumčany 4.místo 18,17
 

2015

Okresní soutěž  8.5.

Disciplína Jména Čas Umístění
Štafeta 4x100m Karolína, Lenka, Aneta, Denisa 69,71 2.místo
Útok   36,25 3.místo
Celkové umístění     3.místo

Memoriál Vendulky Fránove 2.5.

Disciplína Jméno čas umístění
100m překážek Aneta Píchová 19,92 (20,88) 1. a 2. místo
100m překážek Simona Svozilová 21,98 (22,74) 8. místo

Domažlické překážky

Disciplína Jméno Čas Umístění
100m překážek Aneta Píchová   2.místo
100m překážek Karolína Podlipská 20,19 3.místo
100m překážek Dominika Mereššová   4.místo
100m překážek Denisa Vlčková    
100m překážek Lenka Vaňková    

 

Útoky

Datum Místo konání Umístění Čas
9.5. Hradec (OPH) 2.místo 17,46
23.5. Ves  Touškov (OPH) 3.místo 20,00
13.6. Honezovice (OPH) 2.místo 17,89
20.6. Štítary (OPH) 4.místo NP
27.6. Lochousice 1.místo 18,05
4.7. Plzeň (ZČHL) 1.místo 17,75
5.7. Lisov (OPH) 1.místo 18,01
19.7. Všekary (OPH) 3.místo 19,69
18.7. Krchleby (OPH) 1.místo 18,51
25.7. Uherce (ZČHL) 4.místo 18,65
1.8. Strýčkovice (OPH) 2.místo 18,47
8.8. Kostelec (OPH) 2.místo 18,34
15.8. Srbice (OPH) 1.místo 17,79
22.8. Stříbro (OPH) 3.místo 19,49
29.8. Oplot 2.místo 17,90
5.9. Seč (ZČHL) 11.místo NP
12.9. Staňkov 1.místo  
10.10. Chlumčany 4.místo 18,24

2016

Halový pohár - Jablonec nad Nisou

Disciplína Jméno Čas Umístění
100 m překážek Lenka Vaňková 21,75 s  
100 m překážek Simona Svozilová 22,54 s  
100 m překážek Aneta Píchová NP  
100 m překážek Karolína  Podlipská 19,18 s 28.místo
100 m překážk Dominika Mereššová 19,25 s 29.místo
štafeta 4x100 m Karol, Domča, Anet, Lenka 70,07 s 6.místo

Domažlické překážky

Disciplína Jméno Čas Umístění
100 m překážek Aneta Píchová 20,  5.místo
100 m překážek Lenka Vaňková 20, 4.místo
100 m překážek Karolína Podlipská 19,11 s 3.místo

Útoky

Datum Místo Čas Umístění
7.5. Hradec 17,89 s 2.místo
21.5. Ves Touškov 18,26 s 2.místo
28.5. Obora (ZČHL) 18,36 s  2.místo
29.5. Bučí (ZČHL) 19,31 s 6.místo
4.6. Nové Sedliště (OPH) 17,76 s 1.místo
5.6. Únětice (ZČHL) 19,37 s 9.místo
11.6. Honezovice (OPH) 17,43 s 1.místo
18.6.  Štítary (OPH) 20,63 s 4.místo
19.6. Štichovice (ZČHL) 18,24 s 5.místo
26.6. Plzeň (ZČHL) 17,76 s 2.místo
2.7. Brodeslavy (ZČHL) 18,44 s 5.místo
3.7. Bolkov (ZČHL) 18,19 s 2.místo
9.7. Všekary (OPH) 17,14 s 1.místo
16.7. Krchleby (OPH) 18,25 s 1.místo
30.7. Štěnovický Borek (ZČHL) 17,97 s 5.místo
31.7. Uherce (ZČHL)  NP  
6.8. Namnice (ZČHL) 16,96 s 1.místo
7.8. Chrást (ZČHL) 17,77 s 1.místo
13.8. Kostelec (OPH) 17,41 s 1.místo
13.8. Mokrouše (ZČHL) 20,14 s 8.místo
27.8. Stříbro (OPH) 19,76 s 4.místo
3.9. Uherce (ZČHL) 17,40 s 2.místo
10.9. Oplot (OPH) 17,57 s 1.místo
17.9. Srbice (OPH)    
8.10. Chlumčany